Sıkça Sorulan Sorular

+Neden Üye Olmalıyım?

Sınırlı sayıdaki seçkin ürünleri, ilginizi çekecek birbirinden şık tasarımları ve markaları size özel avantajlarla bir arada bulabileceğiniz için üye olmalısınız. Üstelik bunların hepsine yorulmadan, mağaza gezmeden keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

+Alışverişi Tamamlayıp Tamamlayamadığımı Anlayamadım Ne Yapabilirim?

Sitemizden üye girişi yaparak alışveriş geçmişim bölümünden sipariş oluşturup oluşturmadığınızı görebilirsiniz. Eğer herhangi bir bilgi yer almıyor ise 0(258) 286 61 61 Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

+Fatura Elime Ulaşmadı, Ürün İademi Faturasız Nasıl Yapabilirim?

Faturanıza web sitemizdeki Sipariş Detay Sayfanızdan ulaşabilirsiniz. Teslimat ve Fatura adresinizi farklı girdiyseniz, faturanız siparişiniz kargoya verildikten itibaren en geç 7 iş günü içerisinde kesilecektir. Bu durumda aynı şekilde Sipariş Detay Sayfanızdan ulaşabilirsiniz. İade kargonuz firmamıza ulaştıktan itibaren 10 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılarak tarafınıza bilgi verilir.

+Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyorsunuz?

Sürat Kargo ile çalışmaktayız.

+Verdiğim Siparişte Adres/Alıcı Değişikliği Yapabilir Miyim?

Siparişinizin sevk adresi ya da alıcı adı değişikliğini, siparişiniz Tedarik Sürecinde veya Hazırlanıyor statüsünde ise web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Siparişiniz faturalandıysa kargo firmasıyla irtibata geçilmesi gerektiği için değişiklik talebinizi bize iletmeniz gerekmektedir. Siparişlerinizde fatura adresi ve fatura kişisi maalesef değiştirilememektedir.

+İade Süresi Kaç Gündür?

İade süresi, siparişinizi teslim aldıktan itibaren 14 iş günüdür. Kargoya iletmeniz gereken Ücretsiz İade kodunu, ürünler tarafınıza teslim edildikten itibaren 14 iş günü içerisinde sipariş detay sayfanızdan ”Kolay İade” butonu ile edinebilirsiniz. ‘ Ücretsiz İade kargo kodunuz ile Alıcının 0………… kodlu GÖZLÜKAYA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. – olduğunu belirterek faturanızla birlikte Kargoya paketinizi verebilirsiniz ‘

İade kargonuz firmamıza ulaştıktan itibaren 10 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılarak tarafınıza bilgi verilir.